czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 sierpnia 2017
  • 19 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 9654

[NOWE ZDJĘCIA] Prace przy przebudowie placu autobusowego

Trwa przebudowa płyty dworca autobusowego w Czechowicach-Dziedzicach. Po wywożonej w ubiegłym tygodniu trylince nie ma już śladu. Ściągane i wywożone są kolejne warstwy gruntu.

Prace przy przebudowie placu autobusowego - 08.2017 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Celem prowadzonych aktualnie prac jest ustabilizowanie i wzmocnienie gruntu pod nową płytę dworca autobusowego. Zostanie ona posadowiona na wykonanej od podstaw, stabilnej i odpornej na nacisk podbudowie.

Od początku sierpnia, otoczony metalowym ogrodzeniem plac autobusowy wyłączony jest z użytkowania, a pasażerowie autobusów korzystają z tymczasowych przystanków, ustawionych na ulicach Niepodległości i Towarowej. Taka sytuacja będzie miała miejsce aż do zakończenia inwestycji, czyli do października bieżącego roku.

Biuro Publicznego Transportu Zbiorowego Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach przeprasza pasażerów autobusów oraz pieszych i kierowców poruszających się w rejonie dworca autobusowego za wszelkie, związane z budową nowej płyty dworca niedogodności. Ze względów bezpieczeństwa oraz z powodów czysto technicznych, przeprowadzenie takiej inwestycji bez wyłączenia terenu budowy nie byłoby możliwe.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.