czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 3666

W posesji przy ul. Traugutta spalany był plastik, straż nałożyła mandat

Właściciel posesji przy ulicy Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach został ukarany mandatem za spalanie plastiku w przydomowym kotle. Na ulicy Cienistej patrol SM, interweniując w podobnej sprawie, pouczył innego mieszkańca.

- Mieszkańcy zgłaszali, że w jednym z domów mogą być spalane odpady w piecu centralnego ogrzewania, a przyczynić do tego miał się uciążliwy, nieprzyjemny zapach, a także spore zadymienie - informuje straż miejska, opisując ubiegłotygodniową interwencję przy ulicy Traugutta.

Na miejsce wysłany został eco-patrol. W jednej dwóch posesji stwierdzono spalanie plastiku oraz płyt meblowych, czyli materiałów niedozwolonych. Sprawcę ukarano mandatem oraz stosownie pouczono.

W ostatnim czasie ten sam patrol udał się na ulicę Cienistą, gdzie mieszkaniec zgłosił nieprzyjemny zapach i obawę, że ktoś może spalać odpady. Strażnicy przeprowadzili kontrolę pieca. Także tutaj potwierdzono spalanie materiałów niedozwolonych. Co więcej, w pojemniku na popiół strażnik odnotował spore ilości odpadów niedopalonych. Sprawca został stosownie pouczony i pouczony o zakazie dalszego spalania.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.