czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 4464

Napadł i okradł - 24-latkowi grozi teraz do 12 lat za kratami

Policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o rozbój. Napastnik zaatakował swoją ofiarę w czechowickim centrum handlowym. Pobił mężczyznę, a następnie skradł mu telefon komórkowy. Za przestępstwo to może teraz trafić za kraty na najbliższe 12 lat.

W niedzielę tuż przed 10.00 w czechowickim centrum handlowym przy ul. Legionów, sprawca zaatakował 20-latka. Pobił go i skradł mu telefon komórkowy. Zaalarmowani o zdarzeniu stróże prawa chwilę później zatrzymali napastnika, którym okazał się dobrze im znany 24-letni czechowiczanin. W czasie jego przeszukania policjanci odnaleźli skradziony aparat telefoniczny.

W przeszłości zatrzymany był już karany za podobne przestępstwa. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszał zarzuty. Dzisiaj o jego dalszym losie rozstrzygnie prokuratura i sąd. Policjanci wnioskują o jego tymczasowe aresztowanie.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.