czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 1962

MRKS pokonał LKS Bestwinę: bramka w ostatniej minucie!

Świadkami niesłychanie emocjonującego i trzymającego w napięciu do ostatniego gwizdka pojedynku derbowego byli kibice, zgromadzeni w sobotnie popołudnie na stadionie w Zabrzegu. J

ako pierwsi z objęcia prowadzenia cieszyli się piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice, bo już w 9. minucie piłkę do siatki skierował Rafał Adamczyk. Pomimo dobrej postawy gospodarzy, kolejne dwa gole były autorstwa drużyny LKS-u Bestwina, a na listę strzelców wpisali się Artur Sawicki (27 min.) i Szymon Skęczek (33 min. - z rzutu karnego).

W 53. minucie rzutu karnego nie wykorzystał co prawda Mateusz Żyła, jednak nie podłamało to podopiecznych Marcina Biskupa i w 64. minucie celną "główką" do wyrównania doprowadził Rafał Adamczyk, a równo w 90. minucie - grając w liczebnym osłabieniu po drugiej żółtej kartce dla Mateusza Żyła (83 min.), niezwykle cenną wygraną 3:2 (1:2) swojemu zespołowi zapewnił Rafał Żurek.

aka / czecho.pl, źródło: mrks.czechowice.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.