czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 sierpnia 2017
  • 3 września 2017
  • wyświetleń: 5531

29. Rodzinny Piknik Rowerowy w Czechowicach-Dziedzicach

W niedzielę, 3 września na terenie gminy został zorganizowany 29. Rodzinny Piknik Rowerowy. Piknik planowo będzie się składał z dwóch niezależnych części - Rajdu rowerowego oraz Pikniku. Ten drugi z racji niepogody odbędzie się w Parku Miejskim w innym terminie.

Rajd rowerowy


W niedzielę, 3 września na terenie gminy zostanie zorganizowany 29. Rodzinny Piknik Rowerowy. Piknik będzie się składał z dwóch niezależnych części - Rajdu rowerowego oraz Pikniku, który odbędzie się w Parku Miejskim.

Dla osób, które nie znają miasta została przygotowana sugerowana trasa przejazdu. Miejscem zakończenia Rajdu będzie Park Miejski - ul. Sienkiewicza, gdzie odbędzie się druga część imprezy w postaci Pikniku. Po dotarciu na metę na uczestników Rajdu będzie czekał ciepły posiłek oraz dodatkowe atrakcje m.in. wypieki przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich "Zabrzeżanki", malowanie twarzy dla dzieci, kawa z palarni kawy "Proper" , sery owcze - oscypki , wata cukrowa i popcorn, propozycje z grilla od restauracji Kalendarium. Swoje precjoza wystawi grupa rękodzieła z Miejskiego Domu Kultury. Atrakcje te będą również dostępne dla wszystkich uczestników Pikniku, nie tylko dla uczestników Rajdu.

Zapisy na Rajd przyjmowane są w recepcji stadionu MOSiR ul. Legionów 145 w godzinach 7.00-20.00 od poniedziałku do piątku oraz w dniu Pikniku w godzinach 9.00-9.30. Opłata startowa wynosi 20 zł od uczestnika. W kwocie opłaty startowej, organizator zapewnia koszulkę, regulamin pikniku, posiłek, sugerowaną trasę przejazdu, obsługę techniczną, obsługę medyczną, ubezpieczenie NW oraz atrakcje.

Zgodnie z regulaminem Rajd odbywa się bez względu na warunki atmosferyczne. Zapraszamy na trasy, nasze punkty są już otwarte i będą aż do 13.30. Metą Rajdu będzie kąpielisko MOSiR a nie jak pierwotnie planowaliśmy Parku w Lasku.

aka / czecho.pl, źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.