Wiadomości

  • 25 września 2017
  • 5 października 2017
  • wyświetleń: 19920

Konkurs na najlepsze zdjęcie z wakacji - poznaliśmy zwycięzców!

Konkurs:

Poznaliśmy zwycięzców konkurs na najlepsze zdjęcie z wakacji! Pierwsze miejsce zajęła Iwona Silarska ze zdjęciem "stairway to heaven". Tuż za nią uplasowała się Aleksandra Grzegorczyk z fotografią "Piękne pola jaworzańskie", a na najniższym stopniu podium stanęła Barbara Pisarek i jej "Chwilka relaksu". W głosowaniu internautów wygrało zdjęcie "Samochodem po Islandii" autorstwa Maksymiliana Moskala.

W niedzielę zakończył się konkurs fotograficzny. Od kilku tygodniu czytelnicy portali bielsko.info, tychy.info, pless.pl i czecho.pl prezentowali swoje zdjęcia z wojaży. Najpierw rywalizowali w eliminacjach, by stoczyć ostateczną walkę w ścisłym finale.

Decyzją komisji konkursowej pierwsze miejsce zajęła Iwona Silarska z Czechowic-Dziedzic. Fotografia "stairway to heaven" została nagrodzona za ciekawy kadr łączący klimat gór, miasta oraz morza, ciekawy pomysł i barwy, które już na pierwsze spojrzenie zachęcają do podróży. Iwona Silarska otrzyma tym samym główną nagrodę w wysokości 1000 złotych.

Wakacje 2017
Wakacje 2017: stairway to heaven - Oahu, Hawaje · fot. Iwona Silarska


Drugie miejsce decyzją jury przypadło Aleksandrze Grzegorczyk z Bielska-Białej. "Piękne pola jaworzańskie" zostały wyróżnione za wspaniały pomysł, bardzo dobre wykonanie i przede wszystkim, sielską atmosferę wakacji. Nagroda dla autorki to 500 złotych.

Wakacje 2017
Wakacje 2017: Piękne pola jaworzańskie - Jaworze · fot. Aleksandra Grzegorczyk


Na najniższym stopniu podium ulokowana została fotografia "Chwilka relaksu" Barbary Pisarek.
Nagrodę 250 złotych autorka otrzyma za uchwycenie atmosfery letniej idylli, odpoczynku od codziennych obowiązków.

Wakacje 2017
Wakacje 2017: Chwilka reklaksu - Wyspa Saona · fot. Barbara Pisarek


Zwycięzcą głosowania internautów zostało zdjęcie "Samochodem po Islandii" autorstwa Maksymiliana Moskala z Bielska-Białej. Zdobył on nagrodę o wartości 500 złotych!

Wakacje 2017
Wakacje 2017: Samochodem po Islandii - Islandia · fot. Maksymilian Moskal


Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową. Nagrody zostały ufundowane przez firmę pless intermedia - wydawcę portali bielsko.info, czecho.pl, pless.pl i tychy.info.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.