czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 sierpnia 2017
  • 27 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 12974

[WIDEO] Nowy singiel "Białego". Jest również teledysk do utworu

Dziś wieczorem "Biały" wystąpi na Dniach Czechowic-Dziedzic. Być może na koncercie rapera z naszego miasta usłyszymy utwór "Powiedz Prawdę", który wczoraj miał swoją premierę. U nas zobaczysz teledysk!Singiel "Powiedz Prawdę" zapowiada album "Emocje", który ukaże się nakładem Universal Music Polska jeszcze w tym roku. W utworze Sebatianowi Białkowi towarzyszy popowy wokalista Marcin Kindla.

- Nie przepadam za utworami które zahaczają o tematykę mówiącą o miłości. Jest tego bardzo dużo w rozgłośniach radiowych i czasami wychodzi mi to bokiem. Trzeba też popatrzeć obiektywnie, że każdy z nas podświadomie bardziej lub mniej dąży do tego żeby być z kimś szczęśliwym. Uważam jednak że oprócz zaufania kluczową sprawą jest szczerość względem siebie. Żyjemy w ciężkich czasach, gdzie zakłamane związki grają swoje wyćwiczone scenariusze, niczym aktorzy z Bollywood. O tym traktuje kolejny singiel... jest o szczerości - tak o nowym singlu mówi artysta z Czechowic-Dziedzic.

ab / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.