czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 30 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 6917

Zapraszamy na Wyspę Skarbów! Sala Zabaw w Czechowicach-Dziedzicach

Artykuł sponsorowany:

W Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Legionów 48a w wakacje otwarta została nowa sala zabaw - "Wyspa Skarbów". Zapraszamy do wspólnej zabawy, która zapewni radość i uśmiech dzieciom!

Sala Zabaw "Wyspa Skarbów" - Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 48a


"Wyspa Skarbów" to ogrom atrakcji dla najmłodszych! To przede wszystkim uwielbiana przez dzieci trzypoziomowa konstrukcja z torem przeszkód. Tylko tutaj dla kilkulatków przygotowano specjalny tor saneczkowy (to jedyne tego typu miejsce w Czechowicach-Dziedzicach i najbliższej okolicy!).

To nie koniec niespodzianek! Na nasze mały pociechy czeka spider tower, zjeżdżalnie oraz interaktywna podłoga FunFloor, która cieszy i doskonale bawi dzieci w każdym wieku. Dodatkowo dla najmłodszych przygotowaliśmy bezpieczną strefę malucha. Jest ona wyposażona w zjeżdżalnię i basen z piłeczkami. Znajduje się tu także mnóstwo zabawek dla dziewczynek i chłopców.

"Wyspa Skarbów" posiada również kącik dla rodziców. Dorosłych zapraszamy na chwilę relaksu do naszej kawiarenki.

Lokalizacja:Do Sali Zabaw przy ulicy Legionów 48a zapraszamy także, gdy planują Państwo przygotować swojemu dziecku wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Proponujemy opiekę animatora i niecodzienną dekorację sali, na życzenie rodziców: owoce, przekąski, słodycze i napoje. Umożliwiamy także malowanie twarzy, zabawę z bańkami mydlanymi.

Do współpracy zapraszamy również żłobki, przedszkola oraz szkoły z terenu Czechowic-Dziedzic i okolic. Mile widziane są także grupy zorganizowane.

---

Sala Zabaw Wyspa Skarbów
ul.Legionów 48a
43-502 Czechowice-Dziedzice
tel. 576-093 -676
kontakt@wyspa-skarbow.net
www.wyspa-skarbow.net
www.facebook.com/wyspaskarbowczechowice/

Godziny otwarcia:
  • od poniedziałku do niedzieli: 10.00 - 20.00