czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 4111

Strażnicy miejscy zatrzymali Ukraińca, zostanie deportowany

W miniony weekend strażnicy miejscy zatrzymali obywatela Ukrainy, który nielegalnie przebywał w naszym kraju, Mężczyzna zostanie deportowany.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 26 sierpnia. Przed godziną 16.00 patrol łączony w składzie funkcjonariusz policji i strażnik miejski interweniowali na ulicy Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach wobec mężczyzny leżącego przed jednym z bloków.

Po przebudzeniu okazał się być nim obywatel Ukrainy. Okazało się również, że wobec tego samego mężczyzny podjęto interwencję 4 sierpnia na ulicy Legionów, przy stacji Shell, gdzie przebywał we wraku pojazdu.

Mężczyzna miał wizę ważną do 9 sierpnia, w związku z czym przebywa w naszym kraju nielegalnie. Z uwagi, że był pod wpływem alkoholu został przewieziony do Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym w Bielsku-Białej, gdzie pozostał do dyspozycji Straży Granicznej. Wkrótce mężczyzna zostanie deportowany z swojego kraju.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.