czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 1 września 2017
  • wyświetleń: 3880

Metamorfoza z Naturhouse. Pan Michał zrzucił prawie 20 kg!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Naturhouse Czechowice-Dziedzice" podaj

Artykuł sponsorowany:

Kończy się okres wakacyjny, wielu z nas po urlopie przybyło kilka zbędnych kilogramów. Czujesz się ociężała/ły, a Twój wygląd i stan zdrowia Cię nie zadowala? Zmień swoje nawyki żywieniowe, oczyść organizm i ciesz się zgrabną sylwetką! Skorzystaj z pomocy specjalisty już dziś i pozbądź się "nadbagażu''!

Naturhouse Czechowice


Co pana zmotywowało, aby rozpocząć odchudzanie z Naturhouse?

Moją motywacją do odchudzania z Naturhouse był stan zdrowia. Odczuwałem częste zmęczenie, bolały mnie kolana. Każdy wysiłek fizyczny, nawet najmniejszy, był dla mnie wielkim wyzwaniem. Podjąłem kuraje również ze względów wizualnych, chciałem stać się bardziej atrakcyjny dla żony.

W jaki sposób się Pan o Nas dowiedział? I dlaczego akurat Naturhouse?

O Naturhouse dowiedziałem się od znajomych, którzy stosowali kompleksowe kuracje i odnieśli sukces. Pomyślałem, że jeśli im się udało, to ja także spróbuję. I udało się! Wybrałem Naturhouse ponieważ słyszałem same dobre opinie odnośnie przepisywanych diet. I jak się okazało, plan dietetyczny jest bardzo zróżnicowany, dzięki czemu potrawy nie mają prawa się znudzić. Przepisy są proste, a zarazem bardzo smaczne, idealne dla osób nie mających zbyt dużo czasu na gotowanie. Zalecenia dietetyczne wraz z naturalną suplementacją dały wspaniałe rezultaty bez efektu jo-jo.

Czy dieta spełnia wszystkie Pana oczekiwania?

Oczywiście, że spełnia wszystkie oczekiwania. Dania bardzo mi smakują, a przede wszystkim zaspokajają moje potrzeby. Odżywiając się regularnie tzn. pięć posiłków dziennie, nie odczuwam głodu, a kilogramy cały czas lecą w dół.

Ma Pan jakieś ulubione dania z przepisów kuchni Naturhouse?

Przepisy w diecie są urozmaicone i jest wiele dań, które mi bardzo smakują. Jednak najbardziej przypadły mi do gustu dania z drobiu np: kurczak w musztardzie, szybki kurczak. Także bardzo zasmakowały mi zupy. Trudno wybrać ulubione dania, bo wszystkie są pyszne i przygotowane w ciekawy sposób.

Jak udało się Panu pogodzić regularne jedzenie z pracą?

Było to dość trudne ze względu na rodzaj wykonywanej pracy, jestem zawodowym kierowcą w transporcie międzynarodowym. Ale i z tym sobie poradziłem. Jedzenie przygotowuje w domu, a w trasie je podgrzewam. Mam zapas owoców, jogurtów, które wykorzystuję w diecie. Także ważne jest dla mnie wsparcie kolegów, którzy mnie na każdym kroku wspierają.

Czy poleciłby Pan swoim znajomym nasze Centrum Dietetyczne Naturhouse w Czechowicach?

Już polecam znajomym Naturhouse w Czechowicach-Dz. Uważam, że plan dietetyczny jest prosty, smaczny i każdy znajdzie coś dla siebie, a to co najważniejsze, już od pierwszego tygodnia widać efekty. Jestem bardzo szczęśliwy, gdyż moje samopoczucie i wygląd uległy znacznej poprawie.

Naturhouse Czechowice


Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 8.00 - 17.00
  • wtorek: 10.00 - 19.00
  • środa: 8.00 - 16.00
  • czwartek: 11.00 - 19.00
  • piątek: 8.00 - 14.00