czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 4156

28-latek skradł alkohol i zaatakował pracownika ochrony

Policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali mężczyznę, podejrzewanego o kradzież rozbójniczą. 28-latek skradł w jednym z czechowickich sklepów alkohol, a w czasie ucieczki zaatakował pracownika ochrony, który usiłował go ująć i odzyskać skradzione mienie. Za przestępstwo to sprawca może trafić do więzienia na najbliższe 10 lat.

We wtorek po południu w czechowickim sklepie przy ul. Słowackiego, rabuś skradł 2 butelki markowej wódki o wartości blisko 100 zł. Zauważył go ochroniarz, który ruszył w pościg za sprawcą. Pomiędzy mężczyznami doszło do szamotaniny. Napastnik odepchnął pracownika ochrony i uciekł.

Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci szybko ustalili personalia sprawcy, a chwilę później go zatrzymali. Okazał się nim dobrze im znany z uwagi na wcześniejsze kradzieże, 28-letni mieszkaniec Czechowic-Dziedzic. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie rozstrzygnie prokurator.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.