Wiadomości

  • 5 września 2017
  • 9 września 2017
  • wyświetleń: 10977

[WIDEO] Pierwszy solowy teledysk Adriana Borowego

Adrian Borowy z Czechowic-Dziedzic, lider zespołu FreeTrip zaprezentował w sierpniu swój pierwszy solowy teledysk. Zachęcamy do obejrzenia!Adrian Borowy swój niezwykły talent przejawiał już w podstawówce. Wówczas dostał w prezencie swój pierwszy instrument klawiszowy, na którym uwielbiał grać Chopina. W między czasie jego gust muzyczny się zmieniał. Jego przygoda z mocniejszymi dźwiękami zaczęła się od "Led Zeppelin","AC/DC", "The Beatles","Nirvana".

Jednak zanim udało mu się założyć własną kapelę, musiał przebyć jeszcze długą drogę, od nauki na gitarze elektrycznej po lekcje śpiewu. Po jakimś czasie zakupił swoją pierwszą gitarę w życiu i już wtedy wiedział, że w przyszłości będzie liderem w swoim zespole.

Adrian Borowy
Adrian Borowy · fot. Michał Krzywonos


W szkole średniej poznał Travisa, obecnego perkusistę "FreeTrip", z którym do dzisiaj tworzą zgrany zespół. Ich muzyka ma brzmienie punk-rockowe, z domieszką grunge. Czechowiczanie znają go głównie z tego zespołu, który został założony w 2012 roku. Na swoim koncie mają już debiutancką płytę, a także 3 teledyski. Mieli okazję grać na takich festiwalach jak: "Tribute to Seattle"w Gdyni, czy "Grunge Night" w Warszawie. Cały czas się rozwijają, mają w planach nagrać drugą płytę oraz kolejne teledyski.

Przedstawiamy Państwu najnowszy singiel Adriana pt. "Kolce". Jest to jego pierwsza w życiu piosenka po polsku, ma bardzo osobisty charakter. Już teraz możecie zobaczyć ją na YouTube, gdyż miała swoją premierę 13 sierpnia.

Adrian Borowy
Adrian Borowy · fot. Michał Krzywonos


Teledysk świetnie oddaje klimat piosenki, za co odpowiada ekipa Reconmedia. Jeszcze nie raz zaskoczy nas swoimi produkcjami, które również możecie śledzić na YouTube.

Sam Adrian przyznaje: - Wolałem wydać ją pod swoim imieniem i nazwiskiem, gdyż jest zupełnie inna od twórczości Free Trip. Planuję nadal działać z moim zespołem, ale bardzo możliwe, że znowu wydam coś solowego.

Adrian Borowy
Adrian Borowy · fot. Michał Krzywonos


Autorem tekstu jest Justyna Gładysz. Fotografie oraz teledysk wykonał Michał Krzywonos.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.