czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 14 września 2017
  • wyświetleń: 3437

Nie masz gotówki? Przyjdź do Centrum9!

Artykuł sponsorowany:

W Centrum9 brak pieniędzy to żaden problem! Mamy do dyspozycji aż 30 banków.

Oferujemy m.in.


Centrum9
fot. Centrum9

oraz
  • pożyczki pozabankowe
  • ubezpieczenia
  • doradztwo finansowe


Zapraszamy do oddziału w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Wolności 2. U nas zawsze możesz liczyć na pomoc i wparcie naszych kompetentnych, niezawodnych i wykwalifikowanych doradców, między innymi Pan Piotr, który pomoże wybrać dla Ciebie najbardziej korzystną ofertę analizując Twoje potrzeby. Przedstawi wiele propozycji do wyboru, a w tym wszystkim dołoży ogrom starań i zaangażowania, aby zapełnić Twój pusty portfel.

ZAUFANIE KLIENTÓW TO DLA NAS PRIORYTET !

Oddział w Czechowicach - Dziedzicach otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00, tel. 32 215 14 22
Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową: www.centrum9.pl

1
fot. Centrum9 Czechowice-Dziedzice, Plac Wolności 2
BARBARA BLAUT NIEZALEŻNY OPERATOR FINANSOWY CENTRUM9 Z SIEDZIBĄ W KOZACH 43-340, PRZY UL. BIELSKA 37, NIP 937 173 23 57 INFORMUJE, IŻ JAKO POŚREDNIK KREDYTOWY WSPÓŁPRACUJE Z: UNILINKCASH, BANK POCZTOWY, RAIFFEISEN POLBANK, PROVIDENT, TAK TO, INCREDIT, NETCREDIT,ZAPLO, AASA, TF BANK, VIVUS, OPTIMA, HAPI, ALIOR BANK, EUROLOAN, MOGO, FERRATUM, GETIN BANK, AXCESS, EUROEXPERT, EUROPOŻYCZKA, CAPITAL SERVICE, MIKROKASA, SUPERA, FUNDUSZ KORONA, WYGODNA POŻYCZKA, MARTOM FINANSE, FGP, IDEA POŻYCZKA, OGI, 365FINANSE, AGAR, CASHIN, DINEROS, ŁATWY KREDYT, CROSS LOAN, MG FINANCE, EUROCENT, CHWILÓWKI ŚLĄSK, KAPITAŁOWY FUNDUSZ POŻYCZKOWY S.A I OTRZYMUJE OD WW POŻYCZKODAWCÓW WYNAGRODZENIE I W RAMACH WSPÓŁPRACY JEST UMOCOWANY DO DOKONYWANIA WSZELKICH CZYNNOŚCI FAKTYCZNYCH I PRAWNYCH ZWIĄZANYCH Z PRZYGOTOWANIEM, OFEROWANIEM I ZAWIERANIEM UMÓW O DANY PRODUKT FINANSOWY (UMÓW POŻYCZKI/KREDYTU).