Wiadomości

  • 8 września 2017
  • wyświetleń: 3678

Myrczek & Tomaszewski w Australii. Trasa koncertowa na antypodach

Nie wszyscy w wakacje wypoczywali, nawet jeśli wyjeżdżali do dalekich krajów. Na przełomie lipca i sierpnia bieżącego roku, pochodzący z Czechowic-Dziedzic wokalista Wojciech Myrczek oraz pianista Paweł Tomaszewski, tworzący popularny duet Myrczek & Tomaszewski, odwiedzili 5 australijskich miast w ramach trasy koncertowej promującej album "Love Revisited".

https://www.youtube.com/watch?v=c_L1hY0FK9I
Myrczek & Tomaszewski w Australii. Trasa koncertowa na antypodach · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Muzycy wystąpili między innymi na festiwalach Brisbane Vocal Jazz Festival oraz Devonport Jazz 2017. Dodatkową atrakcją dla tamtejszej publiczności były warsztaty, które duet poprowadził w Brisbane oraz w konserwatorium muzycznym Uniwersytetu Tasmańskiego.

Trasę zwieńczył koncert w legendarnym klubie The Basement w Sydney, w którym występowały takie gwiazdy jak Dizzy Gillespie, Bill Evans, Freddie Hubbard, Herbie Hancock czy Prince. Trasa koncertowa odbyła się dzięki współpracy z Gminą Czechowice-Dziedzice.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.