czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 września 2017
  • 15 września 2017
  • wyświetleń: 8359

[ZDJĘCIA] Rodzinny Piknik Rowerowy w Lasku

W niedzielę, 10 września, odbył się "Rodzinny Piknik Rowerowy" w Lasku. Od godziny 11.00 Rowerowa Akademia Juniora otworzyła swoje miasteczko rowerowe, w którym były prowadzone gry, zabawy oraz konkursy.

Reklama

Rodzinny Piknik Rowerowy w Lasku - 10.09.2017 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


Najmłodsi rowerzyści mogli kształcić oraz poznawać techniki jazdy rowerem. Miasteczko rowerowe wyposażone było w różnego rodzaju przeszkody, pokonanie każdej z nich pozwoliło dziecku na naukę zachowania podczas ekstremalnych sytuacji, które można napotkać w centrum miasta, ścieżce rowerowej w parku lub szlaku w górach. Dodatkową atrakcją były ekstremalne pokazy akrobacji rowerowych Bike Trial Show.

Oglądając medalistów mistrzostw Polski podczas ich wyjątkowego pokazu zobaczyliśmy m.in: gniecenie puszek oponą, konkurs przeskoku nad taśmą, czy ekstremalne przeskoki nad człowiekiem. Czas umiliła nam również trenerka Maja Konarska 30 kobieta w Polsce, która założyła czerwoną koszulkę 4* CKB TOP-TEAM, pokazała nam podstawy treningu z kettlami. Mogliśmy również podziwiać i zakupić precjoza wystawione przez grupę rękodzieła z Miejskiego Domu Kultury. Główną gwiazdą pikniku był zespół Audio Cases, który gra na rzecz Stowarzyszenia "Widzę inaczej".

Podczas koncertu odbyła się zbiórka publiczna, której całkowity dochód został przeznaczony na zakup tandemu, który Stowarzyszenie będzie bezpłatnie udostępniało osobą z dysfunkcją wzroku. Serdecznie dziękujemy firmie White Hole za wsparcie stowarzyszenie "Widzę Inaczej". Dziękujemy za udział w imprezie i zapraszamy za rok.

aka / czecho.pl
źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.