czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 września 2017
  • wyświetleń: 7700

Wprowadzenie nowego Komendanta Komisariatu Policji w Czechowicach

Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł.insp. Grzegorz Jakubiec uroczyście wprowadził na stanowisko nowego Komendanta Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach. Dowodzenie czechowickim komisariatem objął podinsp. Bogusław Brosz, który zastąpił na tym stanowisku mł.insp. Piotra Sołtysika.

Wprowadzenie nowego Komendanta Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach - 05.09.2017 · fot. KMP Bielsko-Biała


We wtorek w Komisariacie Policji w Czechowicach-Dziedzicach w obecności policjantek, policjantów oraz pracowników cywilnych, odbyło się uroczyste wprowadzenie na stanowisko nowego szefa tej jednostki. Komendantem został podinsp. Bogusław Brosz, dotychczasowy Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie.

Wiceszef bielskiego garnizonu mł.insp. Grzegorz Jakubiec oficjalnie wprowadził nowego komendanta na stanowisko i wręczył mu rozkaz o powołaniu, życząc jednocześnie sukcesów w kierowaniu nową jednostką. W uroczystości uczestniczyli Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut oraz Wójt Gminy Bestwina Artur Beniowski.

Podinsp. Bogusław Brosz to funkcjonariusz z 26-letnim stażem w policji. Swoją karierę zaczynał w ogniwie patrolowo - interwencyjnym, a następnie został mianowany na stanowisko oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie. W 2009 roku awansował na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji w tej jednostce, natomiast w czerwcu 2016 roku objął dowodzenie pszczyńskim wydziałem prewencji. Podinsp. Bogusław Brosz był wielokrotnie nagradzany za profesjonalizm, zaangażowanie w służbie oraz wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych.

aka / czecho.pl
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.