czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 5 lipca 2006
  • wyświetleń: 2951

Uwaga! Podrywacz-oszust

Uwaga! Podrywacz-oszust


Podaje się za romantyka lub informatyka i umawia się w hotelach z poznanymi przez internet paniami. Rano znika bez śladu, a wraz z nim znikają portfele, karty kredytowe i telefony komórkowe. Paniom pozostają niemiłe wspomnienia i rachunek do zapłacenia.

Oszust przedstawia się jako Artur. Wygląda na 30 lat, ma ok. 176 wzrostu, jest średniej budowy ciała. Od kilku miesięcy szuka ofiar na internetowych czatach randkowych, daje też matrymonialne anonse w prasie. Zwykle podaje się za samotnego romantyka, który szuka kogoś bliskiego, lub wyluzowanego informatyka z dużej firmy, który szuka przygody na kilka nocy.

Jego ofiarami padło już co najmniej kilka kobiet. Twierdzą, że mężczyzna jest bardzo elokwentny, ma doskonałe maniery i duże poczucie humoru. Oszusta szuka już policja. Funkcjonariusze mają jego zdjęcie - było dołączone do jednego z anonsów matrymonialnych. Można je zobaczyć m.in. na stronie internetowej śląskiej policji.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje o podejrzewanym proszone są o kontakt o pod nr tel. 032 2002555, 032 2002304 lub 997. Policjanci zapewniają dyskrecję i pełną anonimowość.

Radio Mega FM

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.