czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 lipca 2006
  • wyświetleń: 1177

Wyprawa do Chin

Reklama

Wyprawa do Chin


Jest ich pięcioro, są studentami śląskich uczelni. Od dawna każde z nich marzyło o przeżyciu „czegoś naprawdę niesamowitego”. Skrzyknęli się i tak powstał pomysł wyprawy do Chin. Projekt odważny, ale i kosztowny...

Jarek, Ewa, Łukasz, Alicja (mieszkanka Ziemi Pszczyńskiej) i Marta tak piszą o sobie - Nie chcemy biernie uczestniczyć w naszej egzystencji, chcemy korzystać z życia, poznawać świat i brać pełnymi garściami to, co jest w nim najciekawsze, najbardziej zadziwiające, niewyobrażalne, a także niedostępne i niebezpieczne.

Nie chcemy przeżyć życia nie wiedząc co nas może spotkać jeżeli nasze marzenia pozostaną tylko marzeniami i dlatego w najbliższe wakacje udajemy się do Chin. Wsiądziemy z plecakami do pociągu, wszystkie niewygody zniesiemy z uśmiechem na twarzy, przebędziemy ponad 50 000 km, wrócimy do domu ze wspomnieniami które pozostaną w nas na zawsze i będziemy mogli sobie powiedzieć, że było warto!

Jeśli ktokolwiek może pomóc studentom w realizacji ich marzeń - oni mogą zaoferować współpracę, np. reklamę na ich stronie internetowej, stworzenie relacji z wyprawy, fotoreportaż, udostępnienie fotografii z wyprawy, publiczną prezentację eskapady itp. - proszony jest o kontakt z jednym z uczestników.

Szczegółowy plan wyprawy jak również dane kontaktowe uczestników można znaleźć na stronie www.chiny2006.go.pl class=dodaj target=_blank>www.chiny2006.go.pl

mot / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.