Wiadomości

  • 13 września 2017
  • wyświetleń: 3975

[ZDJĘCIA] Trwa remont nawierzchni na ulicy Górniczej

Na około 200-metrowym odcinku ulicy Górniczej, od skrzyżowania z ulicą Węglową do skrzyżowania z ulicą Topolową, trwa wymiana nakładki jezdni.

Remont nawierzchni ulicy Górniczej - 13.09.2017 · fot. czecho.pl


Prace zlecone przez Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach rozpoczęły się kilka dni temu. Drogowcy przystąpili już do frezowania asfaltu. Lada dzień na około 200-metrowym odcinku ulicy Górniczej zostanie położona nowa nakładka asfaltowa.

Warto wspomnieć, że już niebawem drogowcy przystąpią do prac budowlanych na łączniku ulicy Górniczej, na którym powstanie nowy parking. Więcej o tej inwestycji pisaliśmy w artykule "Na łączniku ulicy Górniczej zostanie wybudowany nowy parking".

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.