Wiadomości

  • 15 września 2017
  • wyświetleń: 3674

[ZDJĘCIA] Spotkanie z Marcinem Grzybowskim w ratuszu

W czwartek, 14 września w gabinecie burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta odbyło się spotkanie z Marcinem Grzybowskim - utytułowanym kanadyjkarzem, zawodnikiem sekcji kajakowej Miejskiego Klubu Sportowego w Czechowicach-Dziedzicach.

Spotkanie z Marcinem Grzybowskim w ratuszu - 14.09.2017 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Marcin Grzybowski, który w ciągu ostatnich kilku miesięcy zdobył tytuły: wicemistrza świata, mistrza Europy oraz mistrza Polski, pojawił się na spotkaniu w towarzystwie prezesa MKS Czechowice-Dziedzice Bartłomieja Żaczka. W spotkaniu w gabinecie burmistrza uczestniczył również zastępca burmistrza Maciej Kołoczek.

Burmistrz Marian Błachut gratulował reprezentującemu czechowicki MKS Marcinowi Grzybowskiemu pasma sportowych sukcesów. Dziękował przy tym za promocję Czechowic-Dziedzic oraz motywację dla młodszych zawodników, jaką niewątpliwie są sukcesy Marcina Grzybowskiego, odnoszone na torach regatowych zawodów rangi ogólnopolskiej, europejskiej i światowej. Wręczając utytułowanemu sportowcowi list gratulacyjny, burmistrz Marian Błachut życzył mu kolejnych sukcesów, w tym medali olimpijskich i to tych, z najcenniejszego kruszcu.

Marcin Grzybowski wręczył gospodarzowi gminy cztery zdobyte ostatnio medale, w tym za wicemistrzostwo świata, mistrzostwo Europy oraz mistrzostwo Polski. Ten ostatni medal jest już osiemdziesiątym z kolei medalem, zdobytym przez zawodników sekcji kajakowej MKS, na zawodach rangi mistrzostw Polski. Medale Marcina Grzybowskiego zostaną przekazane na cel akcji charytatywnej, organizowanej przez burmistrza Mariana Błachuta.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.