czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 września 2017
  • wyświetleń: 8614

Przyszły pan młody zgubił spodnie na wieczorze kawalerskim

W niedzielny poranek zaraz po godzinie 6.00 straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach otrzymała zgłoszenie o mężczyźnie, który chodził bez spodni w samych slipach. Według relacji świadków roznegliżowany mężczyzna miał dzwonić po domofonach jednego z bloków przy ulicy Sobieskiego.

straż miejsk
Straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach · fot. czecho.pl


Po przybyciu na miejsce do funkcjonariuszy podbiegł mężczyzna ubrany w koszulę i buty, lecz bez spodni. Mężczyzna prosił strażników o pomoc, aby mógł dostać się do domu, gdyż jak oświadczył, obchodził swój wieczór kawalerski z kolegami i nie wie gdzie zgubił spodnie. Dzwonił po mieszkańcach bloku, aby mu pomogli, bo jak twierdził, "urwał mu się film" w nocy.

Mężczyzna nie był mieszkańcem Czechowic-Dziedzic. Okazało się, że pochodzi z Wilamowic. Przyszły pan młody prosił o przewiezienie go na postój TAXI. Strażnicy z uwagi, że mężczyzna był komunikatywny i w sposób logiczny rozmawiał, przewieźli mężczyznę na postój taksówek, skąd taryfą został przewieziony do domu.

ab / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.