Wiadomości

  • 20 września 2017
  • wyświetleń: 6347

Pijany mężczyzna po południu na czworakach szedł ulicą Barlickiego

Nietrzeźwy mężczyzna poruszał się na kolanach ulicą Barlickiego. Na miejsce wezwano straż miejską. Konieczna okazała się również pomoc ratowników medycznych.

Zdarzenie miało miejsce kilka dni temu w godzinach popołudniowych. Dyżurny komendy straży miejskiej otrzymał zgłoszenie, że ulicą Barlickiego porusza się na kolanach nietrzeźwy mężczyzna. Na miejsce udał się patrol, który zlokalizował leżącego już mężczyznę na poboczu za przejazdem kolejowym ulicy Barlickiego.

- Funkcjonariusze nie musieli ustalać danych osobowych spacerującego na czworaka mężczyzny z uwagi, że był znany im osobiście i zmierzał w kierunku domu - informuje SM.

Do mężczyzny zostało wezwane pogotowie ratunkowe z uwagi na uraz głowy, a także rąk i nóg. Po przyjeździe karetki i udzieleniu mu pomocy został przewieziony przez strażników do miejsca zamieszkania, gdzie odebrała go matka.

aka / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.