Wiadomości

  • 20 września 2017
  • 4 października 2017
  • wyświetleń: 6586

[ZDJĘCIA] Mistrzostwa Czechowic-Dziedzic w siatkówce za nami

W sobotę 30 września, odbył się turniej Mistrzostw Czechowic-Dziedzic w siatkówce.

Mistrzostwa Czechowic-Dziedzic w siatkówce - 30.09.2017 · fot. MOSiR


Turniej został rozegrany w dwóch kategoriach: mężczyźni w którym wzięło udział 11 drużyn oraz Masters w którym wystartowało 5 drużyn. W turnieju mężczyzn eliminacje rozegrano w 4 grupach, dwie najlepsze drużyny z każdej grupy uzyskały awans do ćwierćfinału. Po zaciętej i wyrównanej walce zwycięzcami turnieju zostali Best Boys Czechowice, którzy w finale pokonali Volley Masters Czechowice. W walce o trzecie miejsce Impacto i Goście z Krzyżanowic, pokonali juniorów MKS Winner Czechowice-Dziedzice.

W kategorii Masters drużyny grały turniej systemem każdy z każdym. Zwycięzcą turnieju został SV Środek Old, na drugim stopniu podium stanęli zawodnicy Makowski Team, a trzecie miejsce należało do zespołu Sokoła. Turniej z roku na rok cieszy się coraz to większym zainteresowaniem i chętnie odwiedzają nas drużyny z całego śląska.

aka, BM / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.