czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 września 2017
  • 11 października 2017
  • wyświetleń: 6584

XXI Bieg Olimpijczyka w Czechowicach-Dziedzicach - wyniki

W piątek, 6 października, odbył się XXI Bieg Olimpijczyka wchodzący w skład cyklu biegowego "Biegiem po zdrowie". Bieg odbył się pod Patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic.

XXI Bieg Olimpijczyka w Czechowicach-Dziedzicach
XXI Bieg Olimpijczyka w Czechowicach-Dziedzicach · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


Zawodnicy rywalizowali na terenach Szkoły Podstawowej nr 2 w Czechowicach- Dziedzicach, gdzie na trasach pojawiło się łącznie 396 zawodników. Sześciu najlepszych zawodników z każdej kategorii otrzymało dyplom, trzy pierwsze miejsca medale oraz nagrody rzeczowe. W klasyfikacji drużynowej najlepsi okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach.

Bieg został zorganizowany przez Szkolny Klub Sportowy "Olimpijczyk" działający przy Szkole Podstawowej nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach.

Organizatorzy składają podziękowania następującym firmom oraz osobom za wsparcie XXI Biegu Olimpijczyka: Urząd Miejski Czechowice-Dziedzice, HB Unibud, Valeo Czechowice-Dziedzice, Rada Osiedla Barbara, Sala zabaw "Wyspa Skarbów", Lotos, Kaufland Czechowice-Dziedzice, Karcher Center Scarlett, Firma "Niedźbała" oraz mamom z SP 2 za upieczenie ciast :), rodzicom z SP 2 za pomoc w organizacji.

Gratulujemy i zapraszamy na kolejne biegi cyklu biegowego "Biegiem po zdrowie". Najbliższy bieg to "XV Bieg śladami ks. Józefa Londzina", który odbędzie się 21 października, na Stadionie MOSiR w Zabrzegu.

Do pobrania: XXI Bieg Olimpijczyka - wyniki biegów

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.