Wiadomości

  • 2 października 2017
  • wyświetleń: 3350

Przychodnia Gomed: październik miesiącem walki z rakiem piersi

Artykuł sponsorowany:

Październik to miesiąc walki z rakiem piersi. Dlatego pszczyńska przychodnia Gomed chce zwrócić uwagę dorosłych Polek - mieszkanek naszego powiatu - na konieczność wykonywania regularnych badań profilaktycznych i rolę zdrowego stylu życia w zapobieganiu nowotworom.

gmed


Rak piersi to najczęstsza choroba nowotworowa wśród kobiet. Głównym powodem, dla którego tak wiele kobiet nadal umiera na raka, jest zbyt późne wykrycie choroby, wtedy gdy jest ona już w zaawansowanym stadium. Dlatego warto regularnie wykonywać badania diagnostyczne (mammografię, USG i samobadanie piersi)!

Największe ryzyko zachorowania na raka piersi dotyczy kobiet w wieku od 50 do 69 lat - dlatego zapraszamy na bezpłatne badania w ramach programu profilaktycznego finansowanego przez Ministerstwo Zdrowia! Trwa zaledwie kilka minut, a pacjentki, do których skierowany jest program profilaktyczny nie muszą mieć na nią skierowania ani specjalnego zaproszenia. Aby wykonać mammografię w ramach programu, wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na badanie. Dodatkowym atutem wykonania u nas mammografii jest możliwość wykonania w razie konieczności dodatkowych badań takich jak: USG, zdjęcia celowane, biopsja cienkoigłowa itp.

Ważnym elementem profilaktyki jest samobadanie piersi. Już od dwudziestego roku życia każda z Pań powinna regularnie badać piersi, a raz w roku takie badanie powinno być wykonane przez ginekologa, chirurga lub onkologa.

Panie, które nie mogą wykonać badań w ramach programów profilaktycznych bądź nie chcą czekać w kolejce do lekarza specjalisty mogą u nas do końca października wykonać badania w promocyjnej cenie:

  • Mammografia: 70 zamiast 100 zł
  • USG: 60 zł zamiast 80 zł


Ponadto zapraszamy Panie do wykonania bezpłatnego badania cytologicznego w ramach programu profilaktyki raka szyjki macicy. Program adresowany jest do kobiet w wieku 25-59 lat, które nie miały wykonanej cytologii w ciągu ostatnich trzech lat. Dla Pań spoza programu oferujemy specjalną cenę: 15 zł zamiast 30 zł!

Paniom, które byłyby zainteresowane wizytą w poradni ginekologicznej proponujemy następujące pakiety:

  • wizyta ginekologiczna w cenie 100 zł + gratis cytologia
  • wizyta ginekologiczna + USG w cenie 130 zł + gratis cytologia


20 października obchodzimy światowy dzień osteoporozy w związku z tym zapraszamy do śledzenia naszego facebook’a gdyż przygotujemy z tej okazji specjalne rabaty.
https://www.facebook.com/gomedpszczyna/

NZOZ "GOMED" Sp. z o.o.

43-200 Pszczyna
ul. Dworcowa 8

tel. 322127708
tel. 322127462
fax 322127462
kom. 660461246

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gomed" podaj