czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 23 września 2017
  • wyświetleń: 2104

OSK Caputa: zrób prawo jazdy zanim wejdą w życie nowe przepisy!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSK Caputa" podaj

Artykuł sponsorowany:

Ośrodek Szkolenia Kierowców Caputa zaprasza na kursy zanim w pierwszej połowie przyszłego roku wejdą w życie nowe przepisy, które sprawią, że zdobycie prawa jazdy będzie trudniejsze oraz bardziej kosztowne.

OSK Caputa
OSK Caputa: zrób prawo jazdy zanim wejdą w życie nowe przepisy!


Gdy w życie wejdzie program CEPIK 2, kursanci będą musieli liczyć się tak samo z wyższymi cenami, jak i nowymi regulacjami dla młodych kierowców. Będą to między innymi: obowiązek dodatkowego szkolenia w WORDach, jazdy na płycie poślizgowej w ODTJ, ograniczenie prędkości dla młodego kierowcy, zielony listek z tyłu pojazdu, niemożność podjęcia pracy przez rok po wydaniu prawa jazdy i parę innych przepisów, które utrudnią życie młodym kierowcom. Co istotne, gdy młody kierowca nie zrobi w/w szkolenia w przeciągu pół roku w ośrodku egzaminowania i na płycie poślizgowej, to zostanie mu zatrzymane prawo jazdy. Najbliższe Ośrodki Doskonalenia Techniki Jazdy są w Jaworznie, Jędrzejowie lub pod Opolem w miejscowości Nowa Wieś Polska.

Dlatego uniknij tych problemów już teraz! Osoby, które zapiszą się w niedługim czasie w OSK Caputa, ominą grożące im koszty i zaoszczędzą przynajmniej od 300 do 400 złotych!

O dodatkowych obowiązkach zadecyduje data wydania prawa jazdy. Kursanci, którzy zapiszą się do OSK Caputa jeszcze w tym roku będą mieli zapewnioną starą cenę kursu i nie dosięgną ich dodatkowe obciążenia.

Po wejściu nowych przepisów nasz ośrodek będzie ułatwiał kursantom ogarnięcie nowych obowiązków. Ośrodek będzie kursantom organizował kursy i ułatwiał dodatkowe szkolenia.

By uzyskać prawo jazdy kat. C i C+E nie trzeba czekać, by ukończyć 21 lat! Wystarczy mieć 18 lat i prawo jazdy kat. B. Nasz ośrodek umożliwia uzyskanie dobrze płatnego zawodu kierowcy. Wystarczy zgłosić się do nas i w 3 miesiące jesteś kierowcą zawodowym, my zapewniamy kontakt z firmami potrzebującymi kierowców zawodowych.

Ośrodek Szkolenia Kierowców - Krzysztof Caputa

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Traugutta 11

tel. 032 2101010
tel. 032 2112474