Wiadomości

  • 23 września 2017
  • wyświetleń: 5048

PKM sprzedaje autobusy - można kupić MAN-a albo Solarisa

Kilka dni temu czechowickie Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej opublikowało ogłoszenie o sprzedaży dwóch autobusów ze swojego taboru.

Do sprzedaży trafił Solaris Urbino 12 z 1999 roku. W autobusie przewidzianych jest 28+1 miejsc siedzących oraz 76 miejsc stojących. Do tej pory pojazd osiągnął przebieg 1.105.004 kilometrów. Drugi autobus wystawiony na sprzedaż to MAN NL 202 wyprodukowany w 1996 roku. Pojazd pomieści 95 osób (ma 34+1 miejsc siedzących oraz 60 miejsc stojących). Autobus do tej pory przejechał 1.100.268 kilometrów.

Obydwa pojazdy spełniają normy EURO 2. Niestety, wystawione na sprzedaż autobusy mają uszkodzone silniki. Sprzedający zaznacza, że odbiór autobusu/ów musi nastąpić w całości, nie dopuszcza się cięcia autobusu na mniejsze elementy. Ponadto załadunek oraz koszty transportu leżą po stronie osoby dokonującej zakupu. Ostatecznie czechowickie Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej wyłoni kupującego na podstawie wyboru najkorzystniejszej oferty, tj. najwyższej ceny.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.