Wiadomości

  • 23 września 2017
  • wyświetleń: 2239

Pierwszoroczniacy przez pierwszy miesiąc będą mogli jeździć za 1 zł

Studenci 1. semestru 1. roku 1. stopnia studiów licencjackich i inżynierskich oraz jednolitych magisterskich mogą już skorzystać z oferty specjalnej Kolei Śląskich - bilet miesięczny za złotówkę.

koleje śląskie
Pierwszoroczniacy przez pierwszy miesiąc będą mogli jeździć pociągami Kolei Śląskich za 1 zł · fot. Koleje Śląskie


Świeżo upieczeni studenci mogą zakupić bilet "Studenciak" za pomocą aplikacji SkyCash do końca października. Jest to bilet za symboliczną złotówkę, miesięczny, imienny oraz obowiązujący w wybranej przez siebie relacji (z wyłączeniem odcinka przygranicznego Chałupki-Bohumin).

- Początkowo planowaliśmy, by sprzedaż tego biletu wystartowała wraz z symbolicznym początkiem roku akademickiego - a więc od 1 października. Ostatecznie jednak postanowiliśmy uruchomić ofertę wcześniej, tak aby jeszcze więcej studentów miało możliwość sprawdzić, jak podróżuje się naszymi pociągami - informują przedstawiciele Kolei Śląskich.

Każda uprawniona osoba będzie mogła skorzystać z oferty jeden raz. Ważne przy tym, aby pamiętać, że bilet Studenciak jest ważny z zaświadczeniem o przyjęciu na studia potwierdzonym przez dziekanat uczelni. Taki dokument oraz więcej szczegółów dotyczących oferty można znaleźć na stronie Kolei Śląskich w zakładce Oferty - Rok Studenta.

Do końca września w aplikacji SkyCash dostępna jest też druga z ofert specjalnych dla studentów. Jest to bilet Studencika Weekend, który pozwala na podróżowanie w wybrany weekend września - również za symboliczną złotówkę.

BM / czecho.pl

źródło: Koleje Śląskie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.