czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 lipca 2006
  • wyświetleń: 6368

"SE": Strzeżcie się srebrnego jeepa

Jak twierdzi dzisiejszy Super Express - po śląskich miastach grasuje zboczeniec, który atakuje młode dziewczyny! Jego ofiarami mogły paść Agnieszka Marzec (15 l.), gimnazjalistka z Kalet, której zwłoki znaleziono w lesie, i Asia Surowiecka (19 l.), studentka z Czechowic-Dziedzic, która zaginęła ponad miesiąc temu.

Policja potwierdza, że zgłaszają się kolejne niedoszłe ofiary zwyrodnialca! Wszystkie mówią o srebrnym terenowym samochodzie.

Łysy, zadbany, szczupły, około 40 lat, w srebrnym samochodzie typu jeep. To rysopis maniaka seksualnego, który mógł porwać Joasię i próbował zrobić to samo z Agatą (20 l.) oraz Klaudią (18 l.). Dwóm ostatnim udało się uciec. Asi nie odnaleziono.

Super Express cytuje również 20-letnią Agatę, mieszkankę Czechowic, która tak opowiada o srebrnym samochodzie - Szłam ulicą, kiedy obok mnie zatrzymał się srebrny jeep. Kierowca otworzył drzwi i kazał mi wsiadać. Byłam przerażona. Boję się pomyśleć, co by się ze mną stało, gdyby nie nadjechało z naprzeciwka inne auto i nie spłoszyło napastnika.

Podobną historię według Super Expressu opowiedziała policjantom Klaudia K. z Zabrzegu. Dziewczyna szła na przystanek autobusowy. Zauważyła, że wolno jedzie za nią srebrny samochód. Mężczyzna zaproponował podwiezienie. Miał łagodny głos. Klaudia dopiero w samochodzie zauważyła, że mężczyzna jest rozebrany od pasa w dół. Zaczął się onanizować. Dziewczyna podrapała zboczeńca. Gdy ten zatrzymał auto, uciekła.

źródło: Super Express

-----------------------------

Od redakcji czecho.pl: Mieliśmy dylemat czy publikować powyższy artykuł. Przedstawione w nim niektóre zdarzenia mogły nie mieć w ogóle miejsca. Super Express, podobnie jak Fakt, słynie z podobnych publikacji. Uznaliśmy jednak, że może on być przestrogą dla wszystkich dziewczyn.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.