Wiadomości

  • 28 września 2017
  • wyświetleń: 7084

Zaatakował pracodawcę pałką teleskopową, bo ten go zwolnił

Czechowiccy policjanci zatrzymali 56-letniego mężczyznę, który wszczął awanturę ze swoim pracodawcą i pobił go pałką teleskopową. Sprawca usłyszał już zarzuty. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Zakazał mu też kontaktowania się z pokrzywdzonym. Za przestępstwo to grozi mu teraz do 5 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło na terenie jednej z prywatnych firm w Czechowicach-Dziedzicach. 56-latek otrzymał pisemne wypowiedzenie od pracodawcy. Niezadowolony z takiego przebiegu sprawy, zaatakował 54-letniego mężczyznę pałką teleskopową. Pobił pokrzywdzonego, powodując liczne obrażenia twarzoczaszki.

Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali napastnika. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury. Prokurator objął go policyjnym dozorem. Zakazał mu też kontaktowania się z pokrzywdzonym i zbliżania do niego. Grozi mu do 5 lat za kratami.

ab / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.