Wiadomości

  • 29 września 2017
  • wyświetleń: 4547

W mieszkaniu 36-latka z Czechowic znaleziono broń i środki odurzające

Policjanci zatrzymali 36-letniego czechowiczanina, który był poszukiwany przez sąd. W czasie przeszukania mieszkania sprawcy, stróże prawa odnaleźli środki odurzające oraz broń i amunicję, na które zatrzymany nie posiadał pozwolenia. Za przestępstwa te grozi mu do 3 lat za kratami.

Mundurowi od pewnego czasu poszukiwali mężczyzny, bowiem nie stawił się on w wyznaczonym czasie w areszcie, celem odbycia kary z powodu nieuregulowania grzywny. Przed dwoma dniami zatrzymali poszukiwanego. Podczas przeszukania jego mieszkania odnaleźli marihuanę, a także 2 jednostki broni: gazową i pneumatyczną oraz 6 sztuki amunicji, na które zatrzymany nie posiadał pozwolenia. Zabezpieczona broń i amunicja zostały już przekazane do dalszych badań balistycznych.

Sprawca trafił do policyjnego aresztu. W czwartek usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi mu teraz do 3 lat za kratami. O jego dalszym losie zadecyduje wkrótce prokurator.

aka / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.