Wiadomości

  • 1 października 2017
  • wyświetleń: 4284

Osiedle Zacisze w Pszczynie: Ruszyła sprzedaż mieszkań!

Artykuł sponsorowany:

Rozpoczęła się sprzedaż nowych, bezczynszowych mieszkań na osiedlu Zacisze w Pszczynie. W ofercie mieszkania o powierzchni 78 m kw. na parterze lub pierwszym piętrze. Cena za metr mieszkania wynosi 3600 zł, czyli 280.800 zł za całość. Dodatkowo otrzymujemy taras lub balkon oraz miejsce parkingowe, za które nie musimy dodatkowo płacić. Wszystko z wysokiej klasy materiałów!

Osiedle Zacisze w Pszczynie


Nowe osiedleOsiedle Zacisze to nowa inwestycja firmy Szym-Bud. Osiedle będzie miało w sumie 16 mieszkań. Obecnie gotowych jest 6 mieszkań, z czego dwa są już sprzedane! Pozostałe 10 mieszkań zostanie oddanych do użytku w przyszłym roku.

Atrakcyjne mieszkaniaLokale charakteryzują się nowoczesną stylistyką oraz estetyką. Mieszkania posiadają: kuchnię z dużym salonem, dwa pokoje, łazienkę i osobną ubikację. W kuchni i salonie zainstalowano ogrzewanie podłogowe. Ponadto na parterze do dyspozycji jest taras, a na piętrze balkon. Tarasy i balkony maja powierzchnię 10 m kw, są wypłytkowane i otynkowane.

Dużym atutem mieszkań są użyte wysokiej klasy materiały budowlane. Bydynki budowane są z pustaka ceramicznego, a dach kryty dachówką. Okna w mieszkaniach są plastikowe, a drzwi zewnętrze drewniane.

Lokalizacja osiedlaDodatkowym atutem osiedla jest wspaniała lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy. Wielką zaletą jest bardzo dobry dojazd do drogi DK1, która znajduje się w odległości około 1km od osiedla.KontaktSzym-Bud
ul. Piastowska 17
43-331 Dankowice
Tel. 503-074-885
Tel. 793-795-738
e-mail: biuro@szym-bud.eu
https://www.facebook.com/szymbud.firmaremontowobudowlana