
Wiadomości
- 30 września 2017
- wyświetleń: 3604
Jeszcze w tym roku przebudowa chodnika do kościoła Św. Barbary
Najpóźniej do 8 grudnia ma zostać wykonana przebudowa chodnika od ul. Królowej Jadwigi do Kolonii w Czechowicach-Dziedzicach. Na przeprowadzenie prac gmina otrzymała trzy oferty. Trwa ich weryfikacja.
Prace będą polegały na wykonaniu robót rozbiórkowych, ziemnych, a następnie wykonaniu nawierzchni z betonowej kostki brukowej. Z inwestycją łączy się też umocnienie skarp betonowymi płytami ażurowymi i budowa schodów terenowych obrzeży betonowych i kostki brukowej.
Elementem przedsięwzięcia jest też wykonanie betonowej studni/komory rewizyjnej oraz 12-metrowego odcinka kanału deszczowego z rur betonowych o średnicy 800 mm. Do zadań wybranej firmy będzie należało też wyrównanie terenu ziemią urodzajną i obsianie trawą.
Elementem przedsięwzięcia jest też wykonanie betonowej studni/komory rewizyjnej oraz 12-metrowego odcinka kanału deszczowego z rur betonowych o średnicy 800 mm. Do zadań wybranej firmy będzie należało też wyrównanie terenu ziemią urodzajną i obsianie trawą.
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.
ZOBACZ TAKŻE

[FOTO] Dziennik budowy ze stacji Goczałkowice. Powstaje nowe przejście podziemne

Gorący temat[FOTO] Trwają prace na terenie "Kolonii". To inwestycja warta 2 miliony złotych

Jest kluczowa decyzja. Budowa ostatniego z odcinków drogi S-1 staje się faktem!

PKM odmładza flotę. Podpisano umowę na dwa elektryki, trwa przetarg na cztery kolejne

Gorący temat[FOTO] 46,5 mln zł na drogi. Przebudowa kolejnego odcinka ul. Legionów stanie się faktem
