czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 października 2017
  • wyświetleń: 8994

[ZDJĘCIA] Poranna kraksa na skrzyżowaniu DK-1 z Ligocką

Wyglądało groźnie, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. Nad ranem przy skrzyżowaniu DK-1 z Ligocką w Czechowicach-Dziedzicach, doszło go groźnie wyglądającej kolizji.

Poranna kolizja na DK-1 z Ligocką - 2.10.2017 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Do zdarzenia doszło kilka minut po godzinie szóstej rano. Kierowca dostawczego Citroena jechał od strony Ligoty i zatrzymał się przed skrzyżowaniem na czerwonym świetle. Gdy zapaliła się zielona strzałka, umożliwiająca skręt w prawo, kierowca prawdopodobnie się zamyślił i pojechał na wprost. Udało mu się przeciąć jezdnię w stronę Bielska-Białej, ale niestety zderzył się z Oplem Zafirą, który poruszał się w stronę Katowic. Doszło do bardzo mocnego uderzenia, po którym Opel wbił się w latarnię.

Na miejsce zdarzenia błyskawicznie zadysponowano dwa patrole policji, straż pożarną i pogotowie ratunkowe. Na szczęście pomoc medyczna nie była konieczna, ponieważ nikomu nic poważnego się nie stało. Utrudnienia w ruch trwały przeszło godzinę. Niezbędna okazała się pomoc pracowników pogotowia energetycznego, którzy musieli przewrócić uszkodzoną latarnię do stanu pierwotnego.

Miejsce zdarzenia

sid / czecho.pl, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.