Reklama

Wiadomości

  • 3 października 2017
  • 5 października 2017
  • wyświetleń: 6167

[ZDJĘCIA] Popołudniowa kraksa na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach

We wtorek około godziny 16:45 na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach, doszło do kolizji samochodu osobowego i ciężarówki. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowcy utknęli w długim korku.

Kolizja auto-lawety i osobówki na DK-1 - 3.10.2017 · fot. czecho.pl


Jak wynika z ustaleń naszego portalu, kierowca ciężarowej Scanii jadąc w stronę Pszczyny, gwałtownie zmienił pas z prawego na lewy. Po lewym pasie poruszał się kierujący Seatem Ibiza i ciężarówka zahaczyła o przód jego auta, wyrywając pas przedni wraz z lampami. Doszło do wycieku płynu chłodniczego. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, celem neutralizacji dość sporej i śliskiej plamy. Patrol drogówki, ukarał kierowcę ciężarowej Scanii, mandatem karnym. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę. Kierowcy jadący w stronę Katowic, utknęli w długim korku, który w szczytowym momencie sięgał skrzyżowania z ulicą Cienistą.

Miejsce zdarzenia

sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.