Wiadomości

 • 4 października 2017
 • wyświetleń: 3547

Dofinansowanie 80% z UE na kursy językowe

Artykuł sponsorowany:

Dofinansowanie 80% z UE na kursy językowe i oferta LAST MINUTE w BEST CJO

BEST CJO


Już 11 października BEST Centrum Języków Obcych rozpoczyna rok szkolny 2017/2018. To ostatnia szansa, aby zapisać się na kurs językowy z dofinansowaniem z Unii Europejskiej lub skorzystać z atrakcyjnych rabatów "Last Minute".

NAWET 80% DOFINANSOWANIA Z UNII EUROPEJSKIEJ NA TWÓJ KURS

Jako właściciel firmy chciałbyś podnieść kwalifikacje zarówno swoje, jak i swoich pracowników oraz chętnie skorzystałbyś z dofinansowania z Unii Europejskiej ? Renomowana szkoła językowa BEST Centrum Języków Obcych (BEST CJO) wraz z Bazą Usług Rozwojowych (BUR) wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Już teraz Ty i Twoi pracownicy mogą otrzymać aż do 80% dofinansowania na kursy językowe w BEST CJO. 

BUR jest to ogólnodostępna, bezpłatna baza ofert usług rozwojowych świadczonych w różnych formach (m.in. kursy języków obcych), dzięki którym instytucje i osoby prywatne prowadzące działalność gospodarczą mogą podnosić swoje kwalifikacje oraz realizować zamierzone cele edukacyjne i biznesowe refundowane ze środków UE na lata 2014-2020. Dzięki temu, iż BEST CJO jest zarejestrowane w BUR możesz skorzystać z dofinansowania Unii Europejskiej na kursy językowe w naszej szkole lub w Twojej firmie. W zależności od wielkości Twojego przedsiębiorstwa możesz uzyskać nawet do 80% dofinansowania na kursy językowe.
 
Wszystkich zainteresowanych dodatkowymi informacjami jak uzyskać do 80% dofinansowania z Unii Europejskiej zapraszamy na stronę: http://www.bestcentrum.pl/main,news,7054 lub do kontaktu się z wybranymi oddziałami BEST CJO.

Lista kursów językowych BEST CJO w BUR znajduje się pod adresem:
https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/search?SearchFilterView[podmiot_id]=11271

BEST CJO


BEST CJO


PROMOCJA LAST MINUTE Z RABATEM NAWET 300ZŁ

Czas leci nieubłaganie, wszyscy zainteresowani nauką języków obcych, którzy nie zdążyli zapisać się na kursy w BEST Centrum Języków Obcych mają ostatnią szanse. BEST CJO wystartowało właśnie ze specjalną promocję "Ostatnie wolne miejsca". W ramach akcji proponowane są rabaty LAST MINUTE od 100 aż do 300zł na wybrane kursy stacjonarne, które rozpoczynają się już w połowie października 2017. Aby otrzymać zniżkę wystarczy przyjść do oddziału BEST CJO i podać hasło "Ostatnie miejsca" lub dokonać zapisu on-line pod adresem: http://www.bestcentrum.pl/zapisy wpisując hasło "Ostatnie miejsca" lub "Last minute" w polu "kod promocyjny".

Pełna lista kursów i regulamin promocji LAST MINUTE znajduje się pod tym adresem: http://www.bestcentrum.pl/ostatnie-wolne-miejsca

Uwaga promocja jest tylko na pojedyncze miejsca, więc kto pierwszy ten lepszy. BEST Centrum Języków Obcych od 6 lat znajduje się w pierwszej dziesiątce najlepszych szkół w Polsce wg Warsaw Business Journal i posiada to NAJWIĘKSZA OFERTA JĘZYKÓW NA ŚLĄSKU. Oferta BEST CJO obejmuje kursy aż 28 języków prowadzone na różnych poziomach zaawansowania i rozmaitych profilach (m.in. egzaminacyjne, konwersacyjne czy biznesowe) Kursy językowe kierowane są do wszystkich, już od 5 roku życia. Porównując oferty należy pamiętać, że w cenie kursu w BEST CJO zawsze słuchacz otrzymuje:
 • kurs z doświadczonym lektorem z wykształceniem filologicznym
 • zajęcia z native speakers (angielski od st. A2+)
 • podręcznik (Student's Book) renomowanego wydawnictwa
 • dostęp do platformy e-learningowej
 • konwersacje i warsztaty językowe
 • konsultacje z lektorem
 • imprezy kulturowe
 • dostęp do biblioteki i filmoteki
 • pełnowymiarowy egzamin próbny
 • egzamin końcowy
 • dwujęzyczny certyfikat ukończenia kursu
 • dodatkowe pakiety na dokształcanie indywidualne 1 na 1 z lektorem lub interaktywny kurs on-line w niższych cenach


BEST CJO


BEST Centrum Języków Obcych zaprasza:

BEST Centrum Języków Obcych
Czechowice-Dziedzice, ul. Kolejowa 15, I piętro

Tel. (32) 215 21 88/ 500 169 034
Infolinia: 801 011 036
http://www.bestcentrum.pl

e-mail: czechowice@bestcentrum.pl
Facebook: http://www.fb.com/BestCentrum
Facebook: http://www.fb.com/bestcjo.czechowice