czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 października 2017
  • 9 października 2017
  • wyświetleń: 7112

Przez tydzień fragment ulicy Legionów zostanie wyłączony z ruchu

Za nami:

W związku z remontem wiaduktu kolejowego w ciągu ulicy Legionów, zlokalizowanego na odcinku pomiędzy skrzyżowaniami z ulicami Węglową i Waryńskiego, ulica Legionów - po raz drugi - zostanie całkowicie wyłączona z ruchu.

objazd
Przez tydzień fragment ulicy Legionów zostanie wyłączony z ruchu · fot. czecho.pl


W tej chwili na odcinku ulicy Legionów obowiązuje ruch wahadłowy. W związku z koniecznością czasowego, całkowitego wyłączenia z ruchu odcinka ulicy Legionów, które nastąpi w dniach od 9 do 15 października br., wprowadzone zostaną następujące zmiany na trasie przejazdu autobusów linii nr 1:
  • przystanek autobusowy Legionów/Waryńskiego zostanie przeniesiony w pobliże mostu na rzece Iłownicy,
  • przystanek Węglowa/DK1/MD zostanie przeniesiony na drugą stronę dwupasmówki, pomiędzy DK 1 a ulicą Ligonia,
  • przystanek Legionów/Hr. Renarda, do którego w czasie wyłączenia z ruchu autobus linii nr 1 nie będzie dojeżdżał, obsługiwany będzie przez komunikację zastępczą organizowaną przez PKM, dowożącą pasażerów do przystanku Dworzec Czechowice-Dziedzice oraz w przeciwnym kierunku. Komunikacja zastępcza będzie funkcjonowała zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy,
  • wykonawcą remontu wiaduktu kolejowego w ciągu ulicy Legionów jest PKP PLK S.A. Zakład Linii Kolejowych w Sosnowcu. Kierowców samochodów oraz pasażerów autobusów przepraszamy za wszelkie związane z remontem utrudnienia i niedogodności.

ab / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.