czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 14 lipca 2006
  • wyświetleń: 43478

Zdjęcia satelitarne Czechowic

Zdjęcia satelitarne Czechowic
Na zdjęciu stadiom MOSiRu . Na stronach Geoportalu można je jeszcze bardziej przybliżyć


Ostatnio prezentowaliśmy internetową mapę Czechowic-Dziedzic, którą uruchomił portal Interia.pl na licencji Mapsolute GmbH. Tymczasem od niedawna funkcjonuje projekt Geoportal.gov.pl, który jest przedsięwzięciem wykorzystującym najnowsze zdobycze z dziedziny informatyki i telekomunikacji.

Na stronach Geoportalu możemy obejrzeć zdjęcia satelitarne prawie każdego miejsca w Polsce. Zdjęcia można na tyle przybliżać, że spokojnie można zobaczyć swój dom. Wystarczy wybrać opcję powiększania i zaznaczyć wybrany fragment zdjęcia.

Według nas zdjęcia robione były 2,5 roku temu. Być może ktoś będzie w stanie określić dokładną datę wykonania zdjęć. Prosimy napisać o tym w komentarzu do tej wiadomości.

Link do zdjęć satelitarnych Czechowic-Dziedzic trafia na stałe na głowne menu portalu czecho.pl.

ups / czecho.pl

-------------------

212.244.179.188/website/Orto/viewer.htm?ActiveLayer=2&Query=IDGMINY%20%3D%20%272402044%27&queryZoom=yes class=dodaj target=_blank>[Zobacz zdjęcia satelitarne Czechowic-Dziedzic]

Uwaga - zdjęcie należy przybliżyć

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.