czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 października 2017
  • 30 października 2017
  • wyświetleń: 2680

Przerwa na wspólne czytanie - zagłosuj na Oddział Dziecięcy MBP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Za nami:

Oddział Dziecięcy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach ma szansę otrzymać zestaw książek dla dzieci, ufundowanych przez Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. w ramach konkursu "Przerwa na wspólne czytanie" mającego na celu popularyzowanie wspólnego czytania dorosłych i dzieci.

Czytanie rozwija język dziecka, jego wyobraźnię, uczy empatii, pozytywnych zachowań itp. Wspólne czytanie pogłębia bliską relację rodzica z dzieckiem, pozwala na spędzenie każdej wolnej chwili razem, na budowanie bliskości. Dziecko, czytając z rodzicami czuje się bezpieczne i kochane. Kinder Mleczna Kanapka wspiera ideę wspólnego czytania i rozdaje 50.000 książek!

Już od 2 października można głosować na biblioteki w akcji Kinder Mleczna Kanapka "Przerwa na wspólne czytanie". Dzięki głosom każda z placówek może wygrać 250 książek oraz pufę do wspólnego czytania.

Głosowanie potrwa do 31 października. Aby oddać głos należy zarejestrować się na www.wspolneczytanie.pl lub po prostu zalogować się przez konto na Facebooku. Każdego dnia można oddać 1 głos. Wyniki konkursu poznamy 7 listopada.

wspólne czytanie

BM / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj