Reklama

Wiadomości

  • 9 października 2017
  • 14 października 2017
  • wyświetleń: 28388

[WIDEO, ZDJĘCIA] Czechowickie dziewczyny nagrały teledysk!

Czechowickie dziewczyny zrobiły małe show w bielskim Klubie Miasto i nie tylko tam... Tańczyły również na dachu, a wszystko to się działo podczas nagrania, które możecie obejrzeć poniżej! O czym mowa?

Kulisy powstania teledysku Welcome to Burlesque w wykonaniu czechowiczanek
Czechowiczanki nagrały teledysk do utworu Cher


Czechowiczanka Justyna Brożek, członkini zespołu Movimento, postanowiła pobawić się musicalem i stworzyć grupe taneczną do utworu Cher z filmu Steva Antina pt. "Buresque". Do współpracy zaprosiła Gabrysię Kołoczek, Jagodę Lalik, Natalię Lubecką, Hanię Gajda, Dagmarę Czarnacką oraz Żanetę Golę.Tak powstał teledysk "Welcome to Burlesque", czyli połączenie tańca i śpiewu. - Zadanie nie było łatwe, gdyż trzeba było zgromadzić ekipę, nauczyć się układu i dzielić się motywacją, ponieważ pomysł powstał z niczego - mówi Justyna. Co się za tym kryje? Przygoda, dobra zabawa i mnóstwo śmiechu na sali prób w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach.

Czechowickie dziewczyny nagrały teledysk! · fot. Michał Krzywonos


Dziewczyny chętnie przychodziły na zajęcia, tworzyły wspólnie układ, a do tego poprawiała im się pewność siebie. Sam teledysk miał być tylko wisienką na torcie. Zresztą posłuchajcie jak śpiewa Justyna oraz jak pięknie tańczą dziewczyny, które wszystko robiły dla samej satysfakcji. Teledysk realizował Michał Krzywonos. Zobaczcie koniecznie!

ups / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.