Wiadomości

  • 9 października 2017
  • wyświetleń: 2627

Rodzinny rajd bez granic - zgłoś swoją rodzinę i zdobądź nagrody

Artykuł sponsorowany:

Zapraszamy rodziny do uczestnictwa w rodzinnym Rajdzie bez granic, który odbędzie się w sobotę 28 października od godziny 8.30. Na wyznaczonej wcześniej trasie, rodziny będą brać udział w różnych konkurencjach, przemieszczając się swoimi samochodami od punktu A do punktu B. Każda ekipa otrzyma od organizatora pakiet startowy oraz przewodnik drogowy. Uczestnicy podczas trwania rajdu otrzymają lunch oraz ciepły posiłek na mecie.

Rodzinny rajd bez granic


Drużyny będą musiały wykazać się wiedzą motoryzacyjną, umiejętnościami technicznymi oraz sportowymi, a wszystkie zadania będą wykonywane wspólnie - rodzinnie. Tak niesamowita atrakcja zapewni wszystkim dzieciom uśmiech na twarzy i pełen bagażnik nagród, gwarantowanych za każde poprawnie wykonane zadanie. Od całej drużyny, dzieci jak również dorosłych będzie zależało, jakie miejsce w rajdzie zdobędą, a 3 najlepsze zespoły otrzymają atrakcyjne nagrody.

Rajd bez granic


Załogę każdego pojazdu - drużynę tworzą minimum 3 osoby w tym 2 osoby dorosłe oraz dziecko (należy pamiętać o zabraniu ważnego dokument tożsamości dla dziecka). Pozostała część załogi w dowolnej konfiguracji, lecz nie większą niż 5 osób. Rodzinę mogą tworzyć np. mama, tata, dziadkowie, ciocie, wujkowie oraz dzieci.

Każda drużyna może wystylizować swoją rodzinę oraz samochód, którym będą się poruszać w stylu regionalnym. Mogą to być regionalne stroje, lub nawiązujące do tematyki różnorodnych sportów górskich. Przewidujemy nagrodę dla najciekawszej stylizacji samochodu, rodziny oraz nazwy zespołu.

Rajd bez granic


Ideą Rajdu jest promocja regionu pogranicza polsko-słowackiego oraz propagowanie spędzania czasu ze swoją rodziną w sposób aktywny, pozwalający na zapoznanie się z bogactwem dziedzictwa przyrodniczego i kulturalnego regionu. Zorganizowany zostanie na terenie 14 gmin pogranicza: Radziechowy-Wieprz, Węgierska Górka, Milówka, Rajcza, Ujsoły, Novoť, Oravská Lesná, Zakamenné, Nová Bystrica, Stará Bystrica, Klubina, Zborov nad Bystricou, Oščadnica, Skalité . Start odbędzie się w sobotę 28.10.2017 o godzinie 8:30 na terenie Gminy Radziechowy Wieprz natomiast meta zlokalizowana będzie w Zwardoniu gdzie pierwsza drużyna pojawi się ok godziny 17:00

Nie zwlekaj, zapisz swoją rodzinę już dziś! - ilość drużyn (rodzin) jest ograniczona!

Formularz zgłoszeniowy
Więcej informacji na: