czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 października 2017
  • wyświetleń: 2691

Policjanci poszukują świadków trzech wypadków z ostatnich tygodni

Policjanci z wydziału kryminalnego bielskiej komendy poszukują świadków wypadków, do których doszło w ostatnich tygodniach czasie gminie Czechowice-Dziedzice.

Reklama

18 września w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Legionów kierujący pojazdem marki Volkswagen Golf potrącił pieszego, który odniósł obrażenia ciała. Tydzień później na ul. Prusa kierująca pojazdem marki Suzuki zjechała na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z pojazdem marki Volkswagen. Na skutek wypadku kierująca Volkswagenem doznała obrażeń ciała.

Kilka dni temu, 4 października w Ligocie przy ul. Zabrzeskiej, kierujący pojazdem marki Honda nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście, doprowadzając do zderzenia. W wyniku potrącenia rowerzysta odniósł obrażenia ciała.

- Prosimy wszystkie osoby, które posiadają informacje na temat tych wypadków o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 33 8121280, nr alarmowe 997 lub 112 - napisała w specjalnym komunikacje policja.

aka / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.