Wiadomości

  • 16 października 2017
  • wyświetleń: 3131

Abbey Road - angielski z National Geographic

Artykuł sponsorowany:

Abbey Road z Czechowic-Dziedzic zaprasza na kurs angielskiego z National Geographic. Jest to kurs, który bazując na autentycznych materiałach, łączy naukę języka angielskiego ze zdobywaniem kompetencji międzykulturowych oraz zapewnia naturalny kontekst języka. Zawiera fascynujące materiały National Geographic - teksty, fotografie, filmy, budujące motywację do nauki, poszerzają wiedzę o otaczającej nas rzeczywistości, wzbudzają w słuchaczach ciekawość i pozwalają lepiej rozumieć świat.

Dynamicznie rozwijające się studio języka angielskiego Abbey Road zaprasza na zajęcia. Bogata oferta, a w szczególności bardzo ciekawy sposób prowadzenia zajęć sprawił, że szkoła cieszy się coraz większym zainteresowaniem młodzieży a także dorosłych. W związku z powyższym otworzyliśmy filię 5th Avenue w Brzeszczach-Jawiszowicach(ul. Turystyczna 49b)
Zapisy już trwają, a liczba miejsc jest ograniczona.
tel.:531 561 811

studio języka angielskiego Abbey Road


W odróżnieniu od lokalnych szkół, oferujemy kameralne grupy, co skutkuje szybkim postępem w nauce. Każde zajęcia są starannie przygotowane i wsparte autentycznymi materiałami bazującymi na National Geographic. Ponadto każdy kursant objęty jest bezpłatnym wsparciem również poza zajęciami, polegającym na ciągłym kontakcie z lektorem, który na bieżąco udzieli konsultacji oraz wesprze dodatkowymi materiałami. Gwarantujemy, że po roku nauki i przy odpowiednim wkładzie własnym, będziesz w stanie porozumiewać się w stopniu komunikatywnym, a tym samym rozpoczniesz spełniać swoje marzenia.

Oferujemy ogólną naukę języka angielskiego lub języka biznesowego w bezstresowej "domowej" atmosferze przy kubku kawy lub angielskiej herbaty.

Nasza szkoła jest wyjątkowa. Przekonaj się o tym osobiście.
Więcej info na http://www.angielski.cz

--
Abbey Road
ul. Piłsudskiego 14
43-502 Czechowice-Dziedzice
tel.:531 561 811


--
Filia 5th Avenue
ul. Turystyczna 49b
32-626 Brzeszcze-Jawiszowice
tel.:531 561 811