Wiadomości

  • 19 października 2017
  • wyświetleń: 5331

Uczniowie Zespołu Szkół Silesia w Sewilli oraz na Sycylii

Dwie grupy uczniów Zespołu Szkół Silesia w Czechowicach-Dziedzicach przebywają na praktykach zawodowych w ramach programu Erasmus+. Wszyscy są uczestnikami projektu "Europejskie staże na dobry start zawodowy".

ZS Silesia
Uczniowie Zespołu Szkół Silesia przebywają na praktykach w Sewilli oraz na Sycylii. · fot. ZS Silesia


Jak informuje szkoła, 18 uczniów kierunku technik informatyk i technik elektryk szkoli się z zakresu budowy dronów w hiszpańskiej Sewilli. Zbudowali drony, dokonali potrzebnych konfiguracji i odbyli pierwsze loty próbne.

Druga grupa (osiemnastoosobowa) to uczniowie kierunku technik organizacji reklamy i fototechnik, którzy uczęszczają na staże zawodowe do włoskich firm na Sycylii w małym miasteczku Barcellona Pozzo di Gotto. Za nimi dzień pracy w agencjach reklamowych i studiach fotograficznych. Zajmują się tworzeniem reklamy i promocją tutejszego regionu. Poznają środowisko i techniki pracy miejscowych firm.

aka / czecho.pl

źródło: Zespół Szkół Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj