czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 23 października 2017
  • wyświetleń: 3250

Dlaczego mój sprzęt nie jest tak sprawny jak kiedyś?

Artykuł sponsorowany:

To pytanie pojawia się w naszych głowach bardzo często. Szukamy odpowiedzi u "wujka Google", lecz niektóre rozwiązania są zbyt skomplikowane lub nie mamy czasu na wdrożenie ich.

Jednym z częstych powodów obniżonej sprawności naszego sprzętu jest kurz zalegający w jego częściach. Wielu właścicieli elektroniki zapomina lub nie wie, że komputer czy laptop tak samo jak pokój - powinno się sprzątać. Kurz zalega w wentylatorach, radiatorach, kartach graficznych. Zaniedbane są także pasty i termopady, które po czasie wysychają. Jeśli sprzęt się przegrzewa - bardzo szybko ulega awarii.

M16


Smartfony także co jakiś czas potrzebują pomocy. Częścią, która jest najbardziej podatna na "zestarzenie się" jest bateria - wytrzymuje 30 minut pomimo naładowania na 100%, przegrzewa się, a w skrajnych przypadkach nawet puchnie i otwiera obudowę telefonu.

Jeśli podczas otwierania klapy laptopa napotkasz duży opór, nigdy nie otwieraj go z całej siły! Możesz w ten sposób zerwać zawiasy, co doprowadzi nawet do uszkodzenia matrycy lub kabli, a wtedy koszty naprawy są naprawdę duże.

Jesteśmy serwisem, który zajmuje się naprawą komputerów, laptopów i telefonów od 7 lat. W naszej ofercie znajdziesz wiele i jeszcze trochę ;) Problemy ze sprzętem nie są dla nas straszne!

m16


Zadzwoń, napisz lub przyjdź do nas i przekonaj się jakie rozwiązanie proponujemy na Twój problem.

A teraz najprzyjemniejsze - jeśli wejdziesz w ten link: http://www.serwis.m16.pl/czecho do 30.10.2017r., odbierzesz kod na czyszczenie komputera lub laptopa (z kurzu) za 10zł (Standardowa cena czyszczenia to 40zł).

Śpiesz się, jest tylko 20 kodów!


--
Serwis Komputerowy M16.pl
http://www.serwis.m16.pl
ul. Piłsudskiego 8
43-502 Czechowice-Dziedzice
tel.: 503 15 16 16