czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 października 2017
  • wyświetleń: 2923

Eco patrol natknął się na wysypisko śmieci przy ulicy Pionkowej

Straż miejska poinformowała o nowych dzikich wysypiskach śmieci. Po raz kolejny odkryto je przy ulicy Pionkowej w Czechowicach-Dziedzicach.

Pionkowa, wysypisko, śmieci
Wysypisko śmieci przy ul. Pionkowej · fot. Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach


W ostatnich dniach patrol straży miejskiej podczas kontroli na ulicy Pionkowej natknął się na podrzucony zaraz przy drodze worek. Okazał się być pełen ubrań. Gdy funkcjonariusz dojrzał worek, zajrzał do środka. Znalazł w nim ubrania dziecięce, ładnie poskładane.

- Strażnik nie potrafił tego zrozumieć, dlaczego ktoś wyrzuca dobre ubrania, które mogą jeszcze komuś posłużyć. Postanowił zabrać worek do radiowozu i zawieźć ubranka do kontenera PCK przy ulicy Legionów - informuje SM w Czechowicach-Dziedzicach. Niestety nie udało się ustalić sprawcy.

To nie koniec podobnych odkryć w tym miejscu. Przy skarpie strażnicy zauważyli nowe spore wysypisko śmieci z odpadami komunalnymi, starymi lekarstwami i sprzętem gospodarstwa domowego. - Śmieci pochodziły z porządków, które ktoś robił. Chyba nie wiedział co z tym wszystkim zrobić i postanowił zanieczyścić środowisko - podejrzewa straż.

W wyniku przeprowadzonych na miejscu czynności strażnikom udało ustalić się ewentualnych podejrzanych o to powstałe zanieczyszczenie. Sporządzono szczegółową dokumentację i trwają czynności wyjaśniające w tej sprawie.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.