• 21 października 2017
  • 23 października 2017
  • wyświetleń: 4785

[WIDEO] Trzy bramki i trzy punkty dla piłkarzy czechowickiego MRKS-u

W meczu 12. kolejki Ap-Sport Bielskiej Ligi Okręgowej MRKS Czechowice-Dziedzice pewnie pokonał LKS Błyskawicę Drogomyśl 3:0.

W sobotnie popołudnie czechowicki MRKS podejmował na swoim boisku zawodników LKS Błyskawica Drogomyśl. Choć wydawało się, że do szatni piłkarze zejdą z bezbramkowym remisem, w 45. minucie piłkę do siatki skierował Rafał Żurek, dzięki czemu czechowiczanie mogli, z nieco uspokojonymi nerwami, udać się na przerwę.

Druga połowa początkowo również była bezbramkowa. Celny strzał padł dopiero w 71. minucie, a jego autorem był Krystian Patroń. Na kolejnego gola nie musieliśmy już długo czekać. Zaledwie 4 minuty później piłkę w siatce gości umieścił Krzysztof Chrapek, umacniając tym samym prowadzenie MRKS-u.

Mecz zakończył się wynikiem 3:0, a piłkarze z Czechowic dopisali do swojego konta kolejne 3 punkty.