Wiadomości

  • 24 października 2017
  • wyświetleń: 7577

[WIDEO] Poranny paraliż drogowy na krajowej "jedynce"

Paraliżu drogowego na krajowej "jedynce" ciąg dalszy. We wtorek rano, aby przejechać trasę pomiędzy Czechowicami-Dziedzicami a Pszczyną kierowcy potrzebowali blisko dwudziestu minut. Dziś dodatkowe utrudnienia wynikały z prowadzonych prac drogowych.

Loading...


Kierowcy podróżujący w godzinach porannych "jedynką" przywykli niestety do dużych utrudnień na jej pszczyńskim odcinku. Liczne sygnalizacje sprawiają, że ruch odbywa się bardzo wolno. Dodatkowo, we wtorkowy poranek na DK-1 prowadzone były prace przy naprawie barier energochłonnych na pasie zieleni. W pobliżu skrzyżowania z ulicą Spokojną zamknięty był lewy pas w kierunku Katowic.

Spora część kierowców jadących w stronę północną stara się nadrobić stracony czas, wjeżdżając na ulicę równoległą do DK-1, tuż obok firm Instalbud i Auto-Gazda. Niestety także tutaj są spore utrudnienia. Kierowców jadących od tej strony obowiązuje znak "Ustąp pierwszeństwa" i są zobligowani przepuścić pojazdy jadące od strony osiedla Daszyńskiego.

ab, aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.