Wiadomości

  • 28 października 2017
  • 8 listopada 2017
  • wyświetleń: 2168

Spotkanie Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia w MDK

Za nami:

W środę, 8 listopada o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach w Piwnicy Muz odbędzie się kolejne spotkanie Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia pt. "Medytacja i yoga...co warto wiedzieć".

Wykładowcą będzie doktor nauk medycznych Jacek Matter, autor wielu książek i publikacji oraz prelegent. Dr J. Matter przedstawi nam ciekawe kwestie, które powinniśmy wiedzieć na temat niezwykle popularnej w ostatnim czasie filozofii wschodniej, medytacji, jogi i wielu kwestii z nimi związanych.

Celem Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia jest prozdrowotna edukacja społeczeństwa, pomoc w utrzymaniu zdrowia na jak najwyższym poziomie we wszystkich jego wymiarach: fizycznym, psychicznym, duchowym i społecznym, profilaktyka, budowanie relacji międzyludzkich, duchowe wsparcie, poprawa kondycji fizycznej i intelektualnej. Podczas spotkania odbędą się również mini warsztaty kulinarne, umożliwiające praktyczną naukę gotowania, a przede wszystkim pokazujące, że zdrowa kuchnia jest nie tylko zdrowa, ale również smaczna i szybka.

- Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na temat swojego organizmu i tego, w jaki sposób można usprawnić lub utrzymać jego funkcjonowanie na odpowiednim poziomie. Często wielu ludzi zastanawia się, dlaczego organizm ich zawodzi. Być może warto zastanowić się nad tym, czy to przypadkiem my nie zawodzimy swojego organizmu - zachęcają organizatorzy.

Tematem kolejnego spotkania, 6 grudnia, będzie kwestia "Jak oszczędzić na dentyście?".

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.