czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 października 2017
  • 1 listopada 2017
  • wyświetleń: 13790

Powstaje film o raperze Sebastianie "Białym" Białku - zobacz zwiastun!

Po sukcesie, jaki odnosi singiel Białego i Marcina Kindli "Powiedz Prawdę" w codziennej liście przebojów Radia Bielsko, czechowiczanin udostępnił na swoim Facebooku zapowiedź filmu dokumentalnego o tytule "Biały".

Reklama

- Nie mogę za dużo powiedzieć na temat tego filmu, ponieważ wciąż jesteśmy w trakcie nagrywania dokumentu. Ludzie, którzy się tym zajmują, to profesjonaliści przywiązujący uwagę do najmniejszych szczegółów. Mam tak samo, dlatego cieszę się, że współpracuję z nimi i że mam pełną swobodę do wolności słowa w materiale - komentuje Sebastian "Biały" Białek.

W filmie raper opowiada o hip-hopie, show biznesie, hejcie i o swoim życiu. W dokumencie zgodzili się wystąpić m.in. Jacek Stachursky i Marcin Kindla, którzy wspierają Białego na jego muzycznej drodze. Autorem tego projektu jest Biba Studio z Oświęcimia.

Loading...


- Zajmujemy się produkcją filmową. Oprócz zleceń komercyjnych staramy się przelać naszą energię w ciekawe projekty artystyczne oraz promować nasze miasto w każdy możliwy sposób. Popularyzujemy artystów, sportowców, wydarzenia. Niedawno w kinie odbyła się premiera naszego filmu dokumentalnego o Wiesławie "Dzikim" Kaniowskim, który jest legendą oświęcimskiego (i nie tylko) bluesa. Wcześniej pomogliśmy m.in. uczniom oświęcimskiego "Chemika" wyprodukować film "Białe gwiazdy nad Oświęcimiem", który odbił się szerokim echem także poza granicami naszego kraju (na premierze filmu obecny był konsul USA z Krakowa) - mówią filmowcy. - Wszystkie "artystyczne" projekty tworzymy po naszych obowiązkach zawodowych oraz po pracy w Biba Studio.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.